Головна » 2018 » Листопад » 7 » Загальні вимоги щодо ведення класних журналів у 5-11 класах
10:15 AM
Загальні вимоги щодо ведення класних журналів у 5-11 класах

Загальні вимоги

Записи у класних журналах ведуться тільки українською мовою чорнилами (пастою) чорного кольору одного відтінку. З іноземної мови частково допускається поєднання записів українською та іноземною мовами.

Персональна відповідальність за ведення розділів журналу «Зміст», «Облік відвідування», «Облік проведення бесід, інструктажів, заходів з безпеки життєдіяльності», «Зведений облік навчальних досягнень учнів», «Загальні відомості про учнів», «Зведена таблиця руху учнів класу та їх досягнень у навчанні», правильність написання списків учнів на всіх сторінках жур­налу, назв предметів, учителів, які викладають відповідні навчальні предмети, покладається на класних керівників.

У списку учнів зазначається прізвище та ім’я учня повністю.

Персональна відповідальність за правиль­ність записів уроків, облік навчальних досягнень школярів покладається на вчителів-предметників.

Персональна відповідальність за правиль­ність назв предметів відповідно до робочого навчального плану, розбивки сторінок класного журналу, здійснення контролю за правильністю ведення та забезпечення зберігання його по­кладається на адміністрацію школи.

Сторінка “КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ” (розділи класного журналу) ... читати далі

Категорія: Вчителям | Переглядів: 546 | Додав: GLM | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar