Головна » 2018 » Травень » 16 » СКЛАД комісій для проведення державної підсумкової атестації в 9-их класах
10:13 AM
СКЛАД комісій для проведення державної підсумкової атестації в 9-их класах

 

 

           ПОГОДЖЕНО 

                                                                                              Начальник управління освіти і науки

                                                                                                                         Білоцерківської міської ради

                                                                                                                   ________________ Ю.Ф.Петрик

 

 

СКЛАД

комісій для проведення державної підсумкової атестації в 9-их класах

Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №4 

Білоцерківської міської ради 

в 2017/2018  навчальному році

 

 

 

Дата

Час

Клас

Предмет

Голова комісії

Учитель

Член комісії

Учнів

Місце проведення

30.05

9.00 – 10.00

9-А

Математика

Дроздовський Олександр Михайлович

директор школи, категорія вища, учитель-методист історії

Муляр Людмила Костянтинівна, учитель математики, категорія вища,

старший учитель

Кубишева Зоя Філаретівна, учитель математики, категорія вища, старший учитель

24

34

30.05

9.00 – 11.15

9-Б

Українська мова

Касумова Ельвіра Владиславівна,

заступник директора з НВР

 

Дубовицька Неля Валеріївна, учитель української мови, категорія вища

Полевська Віра Іванівна, учитель української мови, категорія вища, старший учитель

22

35

30.05

9-00 – 10.00

9-В

Українська мова

Кондесюк Тетяна Володимирівна,

заступник директора з НВР, учитель-методист української мови

Мороз Галина Іванівна, учитель української мови, категорія вища, старший учитель

Мельник Ніна Петрівна, учитель української мови, категорія вища, учитель-методист

28

33

 

 

 

 

05.06.

9.00 – 11.15

9-А

Українська мова

Кондесюк Тетяна Володимирівна,

заступник директора з НВР, учитель-методист української мови

Мороз Галина Іванівна, учитель української мови, категорія вища, старший учитель

Полевська Віра Іванівна, учитель української мови, категорія вища, старший учитель

24

34

05.06.

9.00 – 10.00

9-Б

Математика

Дроздовський Олександр Михайлович

директор школи, категорія вища, учитель-методист історії

Муляр Людмила Костянтинівна, учитель математики, категорія вища, старший учитель

Кубишева Зоя Філаретівна, учитель математики, категорія вища, старший учитель

22

35

05.06.

9.00 – 11.15

9-В

Математика

Касумова Ельвіра Владиславівна,

заступник директора з НВР

Жукова Ганна Павлівна учитель математики, категорія вища

Костенко Олександр Іванович

учитель математики, категорія вища, старший учитель

28

33

 

12.06

9.00 – 10.30

9-А

Основи правознавства

Дроздовський Олександр Михайлович

директор школи, категорія вища, учитель-методист історії

Швець Алла Анатоліївна, учитель правознавства, категорія вища, учитель-методист

Шемшук Тетяна Андріївна, учитель історії, категорія вища

24

34

12.06

9.00 – 10.00

9-Б

Іноземна мова (англійська)

Касумова Ельвіра Владиславівна,

заступник директора з НВР

Шадріна Ірина Костянтинівна, учитель англійської мови, категорія вища,

 

Козловська Світлана Миколаївна, учитель англійської мови, категорія вища, учитель-методист

13

35

12.06

11.00 –12.00

9-Б

Іноземна мова (французька)

Кондесюк Тетяна Володимирівна,

заступник директора з НВР, учитель-методист української мови

Пилюта Марина Миколаївна, учитель французької мови, категорія спеціаліст

Маряновська Марія Іванівна, учитель французької мови, категорія вища, учитель-методист

9

35

12.06

9.00 – 10.30

9-В

Географія

Кондесюк Тетяна Володимирівна,

заступник директора з НВР, учитель-методист української мови

Іщенко Тетяна Сергіївна, учитель географії, категорія вища, учитель-методист

Сударікова Світлана Іванівна, учитель географії, категорія вища, учитель-методист

28

33

                   

 

Директор школи                                          О.М.Дроздовський

Категорія: ДПА | Переглядів: 448 | Додав: GLM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar