Головна » 2017 » Грудень » 5 » Проект "Батарейка" в 3-А
1:59 PM
Проект "Батарейка" в 3-А

Використані батарейки часто викидаються на звалища побутових відходів.  Яку шкоду можуть принести неутилізовані використані батарейки, викинуті на смітник і в подальшому потрапивши в землю? 
     Це питання стурбувало групу учнів 3-А класу. Потрібну інформацію вони знайшли на сайтах  Інтернету, підготували  усний журнал «Обережно: батарейки!». Дізналися, що в батарейках містяться важкі метали, які навіть у дуже обмеженій кількості становлять загрозу здоров’ю людей: цинк, марганець, кадмій, ртуть, нікель та інші. Розказали однокласникам, що викинута батарейка покривається корозією, через що шкідливі речовини можуть потрапити в ґрунтові води, а далі – в річки, озера, артезіанські води. Особливо вразила інформація, що одна пальчикова батарейка може забруднити 400 л води або 20 кв. м землі. Далі шкідливі речовини можуть потрапити в організм людини або тварини, де будуть накопичуватися. Учні дізналися, що батарейки потрібно утилізувати на спеціально призначених для цього підприємствах. Але для дітей є можливість зменшити шкоду для навколишнього нас середовища. Тому оголосили збір використаних батарейок для передачі  їх в пункт утилізації. Таким чином, хоч якось зменшили шкоду природі. 
     Учні 3-А класу зібрали більше 350 батарейок. Відзначився Миколенко Іван, який приніс 200 батарейок. Замула Ярослав здав 54 батарейки, Федорович Артем та Полтавець Олександра принесли по 18 штук. Ніхто не залишився байдужим! Третьокласники  ділами доводять своє бажання берегти природу!      
     Приєднуйтесь! Здавайте батарейки на переробку! Бережіть екологію рідного краю! 
   

Фото Гали Спересенко.

Фото Гали Спересенко.

Фото Гали Спересенко.

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 247 | Додав: GLM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar