Головна » 2018 » Жовтень » 16 » ПЛАН роботи БЗШ І-ІІІ ступенів №4 з 16.10.  по 22.10.18
12:06 PM
ПЛАН роботи БЗШ І-ІІІ ступенів №4 з 16.10.  по 22.10.18

 

ПЛАН

роботи БЗШ І-ІІІ ступенів №4 з 16.10.  по 22.10.18

Чергування: 16.10. по 19.10.   8-А Корнєв О.А.

 з 22.10.   8-Б  Шадріна І.К.

 

Загальноміські заходи

16.10.

14:00

БНВО «Перша гімназія»

Участь у консультуванні для заступників директорів із виховної роботи та керівників шкільних музеїв «Організація краєзнавчої та музейної справи в закладах освіти».

Мельник Н.П., Якушкіна М.С.

16.10.

 

Участь учня Кулика М. у Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі інноваційних проектів «Майбутнє України».

Малькова Ю.Д.

17.10

15:00

БЗШ№12

Засідання міської атестаційної комісії.

Кондесюк Т.В.

17.10.

13:00

ПНД (2 корпус)

Участь у круглому столі «Налагодження співпраці лікарів-психіатрів з працівниками психологічної служби».

Лугова Н.А.

17.10.

13:00

Бібліотека №10

Участь учнів у міському конкурсі читців творів Б.Олійника

Полевська В.І.

17.10

15:00

БЗШ№12

Участь учнів у міській конференції за матеріалами пошукової акції «Герої серед нас:сучасні захисники України»

Якушкіна М.С.

17.10.-19.10.

13:30

КНЗ КОР «КОІПОПК»

Курси підвищення кваліфікації за очно-дистанційною формою.

Учителі 4-х класів: Омельчук Н.М., Кравець Л.В., Ляшенко О.В., Дроздовська Т.В.

18.10.

14:00

БСПМШ№16

Участь у семінарі для вчителів української мови і літератури, зарубіжної літератури, біології та координаторів ігор «Соняшник», «Геліантус», «Sunflover».

Учителі укр.мови і літ-ри, заруб.літ-ри, біології, координатори конкурсів.

19.10.

10:10

Гімназія №2

Семінар –практикум для вчителів математики.

Муляр Л.К.

19.10.

14:00

БНВО «Звитяга»

Участь у вишколі для роїв 7-х класів за програмою Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»).

Якушкіна М.С.

Загальношкільні заходи

16.10.-

24.10.

Проведення шкільної декади педагогічної майстерності вчителів початкових класів і гуманітарного циклу. (за окремим планом)

Венжик Т.С., керівники МО

Протягом тижня

Підготовка команди школи до участі в міському профорієнтаційному заході «Обери майбутнє».

Якушкіна М.С.

Протягом тижня

Підготовка до  участі у міському конкурсу з орігамі «Паперова країна».

Шемшук Т.А., Гоменюк Т.М., Шишкіна Н.С.

Протягом тижня

Проведення шкільних олімпіад (за окремим планом).

Кондесюк Т.В.

 

 

Внутрішньошкільний контроль

 

Протягом тижня

Контроль за станом виконання Закону України «Про охорону праці».

Кондесюк Т.В., Покас С.О.

Протягом тижня

Контроль за організацією харчування учнів.

Венжик Т.С.

Протягом тижня

Початок вивчення стану викладання історії України.

Директор школи

 

Директор школи                                                   О.М. Дроздовський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Плани | Переглядів: 339 | Додав: GLM | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar