Головна » 2017 » Вересень » 27 » Олімпійський урок
3:02 PM
Олімпійський урок

Здоров'я — найбільша цінність не лише окремої людини, а й усього суспільства. Актуальною проблемою сьогодення є збереження здоров'я дітей, прищеплення навичок здорового способу життя та безпечної поведінки, створення умов для гармонійного розвитку душі й тіла.
З метою популяризації здорового способу життя, залучення дітей до спортивних секцій Національний олімпійський комітет України проводить олімпійські уроки.
25 вересня 2017 року Олімпійський урок пройшов у 7-В класі (класний керівник Полевська В. І.) Гостями були Корнієнко В.В., директор ДЮСШ «Юність», заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області та тренер з художньої гімнастики Ковальчук І.Є. Володимир Васильович розповів про роль і значимість здорового способу життя, цінність здоров’я, значення спорту в житті людини. Семикласники ділилися враженнями про види спорту, якими вони займаються та які мають досягнення. Учні з цікавістю слухали майстра спорту міжнародного класу з художньої гімнастики Ковальчук Ірину Євгенівну, яка ділилася секретами майстерності, як потрібно йти до реалізації своєї мети. Діти були в захопленні від спортивних досягнень тренера, із захватом розглядали олімпійські медалі та нагороду від Президента України. Ірина Євгенівна акцентувала увагу дітей на тому, що лише постійна праця та здоровий спосіб життя допоможуть здійснити мрії. Учні отримали не лише цінні поради, позитивні емоції, а й подарунки.

Категорія: Середня школа | Переглядів: 250 | Додав: GLM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar