Головна » 2019 » Березень » 28 » Літературний квест «Сучасний бестселер» 7-А клас
10:42 AM
Літературний квест «Сучасний бестселер» 7-А клас
В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання працівники центральної бібліотеки для дітей організували захоплюючий літературний квест «Сучасний бестселер».
 
У квесті взяли участь учні 7-А класу (кл. керівник Корнєва Т.М.) Учасники змагань розділилися на дві команди. Після поділу капітани отримали мапи квестової зони, на яких були позначені зупинки та маршрут.
 
Юні літературознавці з величезним азартом кинулися у «бій». Обидві команди мали пройти одні й ті ж самі зупинки, але рухалися різними маршрутами. Всього  було п’ять зупинок: «Іди по слідах», «Плутанина», «Склади пазл», «Пізнай героя за описом», «Знайти книгу-бестселер». На кожній зупинці команди виконували  завдання  і за кожну правильну відповідь отримували фішку.
 
Всі завдання учасники гри виконали успішно, хоча зробити це було не так і просто. Діти проявили кмітливість, показали свої знання з рідної мови, української та світової літератури , вміло орієнтувалися у книжковому фонді бібліотеки та віднайшли назву книги-бестселера Сашка Дерманського «Чудове чудовисько і погане поганисько».
 
Читачі-учні відкрили для себе світ сучасного бестселера і зрозуміли, що ходити до бібліотеки це цікаво і досить несподівано. А щоб відновити втрачену енергію кожен учасник отримав солодкий приз. 
 
Категорія: Середня школа | Переглядів: 203 | Додав: GLM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar