Головна » 2018 » Грудень » 29 » КООРДИНАЦІЙНИЙ ПЛАН виховної роботи з дітьми та учнівською молоддю на період зимових канікул з 29.12.2018. по 13.01.2019 р.
9:19 AM
КООРДИНАЦІЙНИЙ ПЛАН виховної роботи з дітьми та учнівською молоддю на період зимових канікул з 29.12.2018. по 13.01.2019 р.

Директор

БЗШ І-ІІІ ступенів № 4

__________О.М Дроздовський

КООРДИНАЦІЙНИЙ ПЛАН

виховної роботи з дітьми та учнівською молоддю        

на період зимових канікул з 29.12.2018. по 13.01.2019 р.

 

 

№П/П

Виховний захід, учасники

Дата,

час

Місце проведення

Відповідальний

 

  1.  

Конкурс ілюстрацій до поетичних творів про зиму «Зима-чарівниця».

Для учнів 1-4 класів,

по 10 учнів.

З собою мати: гуаш, пензлики, альбом для малювання,простий олівець

29.12

12:00

Філіал ЦПО «Соняшник»

Гудима Р.В., 2-Б

 

  1.  

Майстер-клас «Зачіска до новорічного свята»

(по 10  учнів)

29.12

14.00

Філіал ЦПО «Соняшник»

Мороз Г.І., 11-Б

  1.  

Робота виставки «Новорічна композиція»

29.12

13.00

СЮН

Кубишева З.Ф,6-В

  1.  

Конкурс малюнків «Різдвяні персонажі»

29.12

10.00

БЗШ №4

каб.31

Золотаревич І.А

5-В

  1.  

Конкурсно-розважальна програма «Новорічний калейдоскоп»

29.12.

10.00

БЗШ № 4

каб.12

Скорблюк Н.М.

5-А

  1.  

Виготовлення 3Д сніжинки

29.12.

10.00

БЗШ № 4

каб.29

Кубишева З.Ф

6-В

  1.  

Програма «Новорічні розваги»

29.12.

10.00

БЗШ № 4

каб.30

ШемшукТ.А. -5-Б

  1.  

Конкурс «Вітальна листівка»

29.12

10.00

БЗШ № 4

каб.37

Сухомлин І.О – 6-Б

 

  1.  

Відвідування виставки «Різдвяний вернісаж» у міській бібліотеці

29.12.

10.00

Міська Центральна бібліотека по вул

Леваневського

Полевська В.І -8-В

  1.  

«Новорічний карнавал»

29.12.

11.00

БЗШ № 4

Ільєнко О.П – 3-В

Руденко О.П – 3-Б

  1.  

Конкурсно-розважальна програма «Новорічні розваги»

29.12.

11.00

БЗШ № 4

Бугаєць Л.С – 1-В

  1.  

Екскурсія до м. Києва. Відвідування планетарію та майстер-клас у Кулиничах.

29.12

8.00

 

м. Київ

Ляшенко О.В.-4-В

Мельник Р.Ф – 3-А

  1.  

Конкурсна програма «Українські вечорниці»

29.12

15.00

БЗШ № 4

каб. 7

Гудима Р.В. – 2-Б

  1.  

Новорічна вікторина «І прийшли до нас три празники в гості»

29.12

10.00

БЗШ № 4

каб.8

Дроздовська Т.В.

4-Г

  1.  

Відвідування Центрального спортивного клубу Збройних сил України

30.12

8.00

м. Київ

Козерівський С.П.

9-В

  1.  

Пізнавально-розважальна програма «Диво-казка» для учнів 1-4 класів,

 по 10 учнів

02.01

10:00

Філіал ЦПО «Соняшник»

Дроздовська Т.В.,

 4-Г

  1.  

Майстер-клас «Види фітнесу».

Для учнів 8-10 класів,

по 10 учнів БЗШ №4, 11, 20, 21, БСШ №12

02.01

11:00

Філіал ЦПО «Соняшник»

Козловська С.М.

8-Г

  1.  

Круглий стіл «Культ здоров’я в українських звичаях та традиціях»

Для вихованців гуртка «Яскраві барви здоров’я»

02.01

10.00

БЗШ № 4

Скорблюк Н.М.,

9-А, 5-А

 

  1.  

Година спілкування «Різдвяні звичаї та традиції»

02.01

10.00

БЗШ № 4

каб. № 15

Полевська В.І – 8-В

  1.  

Новорічна вистава

"Пригоди рудого Пса і Свинки-мандрівниці"

Для учнів 1-4 класів,

10 учнів

03.01

11:00

Філіал ЦПО «Соняшник»

Оглашевич І.М.,

2-Г

  1.  

Профорієнтаційний челендж «Професія моделює успіх» для учнів 8-10 класів,

10 учнів

03.01

11.00

Філіал ЦПО «Соняшник»

Лой Л.В.- 9-Б

  1.  

«Різдвяні зустрічі». Конкурс колядок

03.01

10.00

БЗШ №4

каб №33

Мар’яновска М.І.-

6-А

  1.  

Концертно-розважальна програма «Арт-ялинка – 2019».

Для учнів 5-7 класів, 10 учнів

03.01

12:00

Філіал ЦПО «Соняшник»

Золотаревич І.А.

5-В

  1.  

Відвідування  льодової арени «Білий барс»

03.01

10.00

Білий барс

 

Іщенко Т.С.

10-А

  1.  

Відвідування льодової арени  «Білий Барс»

03.01

10.00

Білий Барс

Жукова Г.П. – 7-Б

  1.  

Проведення конкурсної програми на кращу новорічну маску

03.01

10.00

БЗШ № 4

Омельчук Н.М  4-А

  1.  

Виготовлення різдвяних листівок

03.01

10.00

БЗШ № 4

Оглашевич І.М.2-Г

  1.  

Конкурс малюнків «Різдвяні персонажі».

Для учнів 5-7 класів по 10 учнів БЗШ №4, 11, БСШ №12

З собою мати: гуаш, пензлики, альбом для малювання, простий олівець

04.01

10:00

Філіал ЦПО «Соняшник»

Жукова Г.П.-7-Б

  1.  

Новорічний бал лідерів учнівського самоврядування

04.01

15.00

Філіал ЦПО «Соняшник»

Якушкіна М.С.,

лідери учнівського самоврядування

  1.  

Виготовлення «Новорічного чобітка» – традиційної домашньої прикраси до Різдва та Нового року (з собою мати: червоний картон, СЮТ кольоровий папір,  клей ПВА, ножиці)

3-5 кл. (БЗШ № 4, БСШ № 1) по 7 учнів зі школи

04.01

10.00

СЮТ

Ільєнко О.П.-3-В

 

  1.  

Відвідування льодової арени «Білий Барс»

04.01

10.00

Білий Барс

Шадріна І.К – 8-Б

Козловська С.М8-Г

  1.  

Відвідування кінотеатру ім.Довженка

04.01

11.00

кінотеатр ім Довженка

Муляр Л.К – 10-Б

  1.  

Фотосесія у парку ім.Т.Шевченка «Різдвяні канікули»

04.01

13.00

Парк ім. Шевченка

Муляр Л.К – 10-Б

  1.  

Караоке «Срібляста мелодія зими»

Для учнів 5-7 класів,по 10 учнів БЗШ №4, 11, 20, 21, БСШ №12

08.01

11:00

Філіал ЦПО «Соняшник»

Дубовицька Н.В

7-В

  1.  

Конкурсно-розважальна програма «Торба новорічних розваг» для учнів 2-4 класів,

по 10 учнів БЗШ №4, 11, 20, 21, БСШ №12

08.01

11:00

Філіал ЦПО «Соняшник»

Кравець Л.В –4-Б

  1.  

Виготовлення схематичної літаючої моделі літака (з собою мати: пінопласт для стелі (1 щт. на дитину), ніж канцелярський, клей «Драгон»)

2-4 кл.

На 10.00 – БСШ № 1 (6 учнів)

На 11. 00 – БЗШ № 4  (6 учнів)

08.01

10.00

СЮТ

Ясініцька О.Ю.-2-А

 

  1.  

Відвідування кінотеатру. Перегляд мультфільму «Грінч»

08.01

11.00

 

Кінотеатр ім. Довженка

Дубовицька Н.В

7-В

  1.  

Майстер-клас «Види фітнесу».

Для учнів 5-7 класів,

по 10 учнів БЗШ №4, 11, 20, 21, БСШ №12

09.01

11:00

Філіал ЦПО «Соняшник»

Сухомлин І.О.-6-Б

  1.  

Новорічна вистава «В гостях у Снігової королеви» для учнів 5-7 класів,

по 10 учнів БЗШ №4, 11, 20, 21, БСШ №12

09.01

12:00

Філіал ЦПО «Соняшник»

Шемшук Т.А.-5-Б

  1.  

Конкурс для дівчаток «Міс Новорічна красуня».

Для учнів 6-7 класів,

по 10 учнів БЗШ №4, 11, 20, 21, БСШ №12

09.01

13.00

Філіал ЦПО «Соняшник»

Дубовицька Н.В.

7-В,

Корнев О.А – 8-А

  1.  

Майстер-клас «Новорічна ялинка»

При собі мати: картон, ножиці, паперові серветки (зелений, червоний, синій колір),клей, паєтки, намистинки)

Для учнів 4 кл. БЗШ № 4, 18, БСШ № 1, 9

(по 4 учні від закладу)

09.01

12.00

СЮН

Руденко О.П. - 3-Б

 

  1.  

Екскурсія до м. Києва - Експериментаніум.

Екскурсія в с. Велика Димерка – завод «Coca cola

09/01

8.30

м. Київ

с. Велика Димерка

Лой Л.В - 9-Б

 

  1.  

Відвідування льодової арени «Білий Барс»

09.01

10.00

Білий Барс

Корнєва Т.М.-7-А

  1.  

Відвідування льодової арени

09.01

10.00

Білий Барс

Корнєв О.А – 8-А

  1.  

Майстер-клас з хореографії «Веселі дзиґи»

для учнів 2-4 класів,

по 10 учнів БЗШ №4, 11, 20, 21, БСШ №12

10.01

11:00

Філіал ЦПО «Соняшник»

Кузан Г.М.-2-В

  1.  

Пізнавальний спринт «Секрети власного Я»

Для учнів 5-7 класів,

по 10 учнів БЗШ №4, 11, 20

10.01

 11.00

Філіал ЦПО «Соняшник»

Корнєва Т.М-7-А.

Шадріна І.К.-8-Б

  1.  

Виготовлення вітальної листівки (з собою мати: картон А4, червону серветку, клей ПВА, ножиці, пензлик, різнокольорові смужки для квілінгу)

3-5 кл. (БЗШ № 4, БСШ № 9) по 7 учнів із закладу

10.01

10.00

СЮТ

Мельник Р.Ф.-3-А

  1.  

«Зимова феєрія»

10.01

10.00

парк Шевченка

Мороз Г.І – 11-Б

  1.  

Конкурсна шоу-програма «Зимові пісні, вірші, розваги»

10.01

10.00

БЗШ № 4

каб. 3

Баоас О.О. – 1-А

  1.  

Вікторина «Зимові свята»

10.01

10.00

БЗШ № 4

каб. 25

Герасименко Н.П.

1-Б

  1.  

Зустріч у «Школі юної леді»: «Дівчинка на всі 100%».

Для учнів 5-6 класів,по 10 учнів БЗШ №4, 11, БСШ №12

11.01

 

Філіал ЦПО «Соняшник»

Мар’яновська М.І-6-А

  1.  

Конкурс малюнків «Новорічні свята»

11.01

13.00

БЗШ № 4

Магай Л.М- 1-Г

  1.  

Новорічна програма «12 місяців»

11.01

14.00

БЗШ № 4

Кузан Г.М – 2-В

 

Категорія: Плани | Переглядів: 251 | Додав: GLM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar