Головна » 2018 » Березень » 23 » КООРДИНАЦІЙНИЙ ПЛАН виховної роботи з дітьми та учнівською молоддю на період весняних канікул
10:55 AM
КООРДИНАЦІЙНИЙ ПЛАН виховної роботи з дітьми та учнівською молоддю на період весняних канікул

            “ЗАТВЕРДЖУЮ”

 

Директор школи

______О.М. Дроздовський

 

 

 

КООРДИНАЦІЙНИЙ ПЛАН

виховної роботи з дітьми та учнівською молоддю на період весняних канікул

з 26.03.2018 по 01.04.2018 року

 

 

№ п/п

Виховний захід, учасники

Дата,

час

Місце проведення

Відповідальний

 

  1.  

Виставка виробів вихованців гуртків образотворчого  та декоративно-вжиткового мистецтва «Писанкове сяйво»

З 26.03. по 31.03

10.00-13.00

Філія ЦТДЮ «Соняшник»

26.03 – 3-Б, 4-Б

29.03 – 2-В, 2-Б

28.03 – 1-В

  1.  

Навчально-практичні заняття учнів Центру ВПВ і ДП «Звитяга» на базі Львівського державного університету  безпеки життєдіяльності.

Учні 11-х класів закладів освіти міста, які планують вступати до університету

18.03-21.03.18р.

м. Львів

Львівський державний університет  безпеки життєдіяльності

Білько Павло – 11-А,

Ткалич Даря – 10-А

Горбань Олександра – 10-А

  1.  

Практичні заняття «Стройова підготовка»

Рій «Джура», БЗШ № 4

Рій «Джура», БЗШ № 6

26.03.18

10.00

11.10

БНВО «Звитяга»

Якушкіна М.С.

  1.  

Година екологічної грамотності «Дива і таємниці природи-чарівниці»

Для учнів 5 кл. БЗШ № 3, 4, 5,

БНВО «Гімназія № 1-школа І ступеня»

(по 5 учнів від закладу)

26.03.

10.00

СЮН

5-В – Кубишева З.Ф.

  1.  

Година екологічної грамотності «Зелені легені планети»

Для вихованців гуртків СЮН

26.03.

12.00

БЗШ №4

Скорблюк Н.М.

  1.  

Ігрова шоу-програма «Хто крутіший?».

По 20 учнів 8-9 класів шкіл масиву Леваневського

26.03.

11.00 год.

 

БСШ №12

Лугова Катерина – 9-В

  1.  

Заняття в студії образотворчого мистецтва «Палітра». Тема «Кольори весни на мольберті»

По 5 учнів 3-4 класів шкіл масиву Леваневського

26.03.

12.00 год.

Філія ЦТДЮ «Соняшник»

3-Г – Дроздовська Т.В.

  1.  

Майстер-клас у народній студії петриківського розпису «Азалія». Особливості зображення тварин у петриківському розписі.

По 5 учнів 5-6 класів шкіл масиву Леваневського

26.03

11.00

Філія ЦТДЮ «Соняшник»

5-Б – Вітенко З.В.

  1.  

Шкільний конкурс поробок  для учнів 3-А класу «Рекордсмени серед тварин України»

26.03.

12.00

БЗШ № 4

3-А – Омельчук Н.М.

  1.  

Майстер-клас. Орігамі. «Букет квітів у вазі (з собою мати: ксероксний папір, ножиці)

1-4 кл. (БЗШ № 4, 5) по 7 учнів із закладу

27.03.

10.00

СЮТ

4-В – Бугаєць Л.С.

4-Г – Магай

  1.  

Година екологічної грамотності «Мій голос на захист природи»

7-8 кл. БЗШ № 3, 4, 5,  БНВО «Гімназія № 1-школа І ступеня»  (по 5 учнів від закладу)

27.03.

10.00

СЮН

8-А - Шишкіна Н.С.

  1.  

Майстерня фітнесу. «Міцний прес – запорука краси та здоров’я»

По 5 учнів 5-7 класів шкіл масиву Леваневського

27.03.

11.00 год.

Філія ЦТДЮ «Соняшник»

6-В  - Дубовицька Н.В.

  1.  

Першість мікрорайону зі спортивного лазертагу (4 особи в команді школи)

Учні 3-4 класів шкіл масиву Леваневського

27.03.

12.00 год.

Філія ЦТДЮ «Соняшник»

3-В – Ляшенко О.В.

  1.  

Вікторина для учнів 3-Г класу «Що? Де? Коли?»

27.03

10.00

БЗШ № 4

3-Г – Дроздовська О.М.

  1.  

Інсценізація казки «Крилатий, маслений та волохатий» для учнів 3-Б класу

27.03

10.00

БЗШ № 4

3-Б – Кравець Л.М.

  1.  

Похід 8-Б класу на роледром

27.03

10.00

Б-р Першого Травня, 13а,

«Фуршет»,

3 поверх

8-Б – Коцюба О.В.

  1.  

Майстер-клас. Виготовлення схематичної літаючої моделі літака (з собою мати: пінопласт для стелі (1 щт. на дитину), ніж канцелярський, клей «Драгон»)

2-4 кл. (БЗШ № 4, 5) по 7 учнів зі школи

28.03.

10.00

СЮТ

2-А – Мельник Р.Ф.

  1.  

Концертно-розважальна програма «Арт-сузір’я».

По 30 учнів 5-9 класів шкіл масиву Леваневського

28.03.

11.00 год.

 

БЗШ №20

7-А – Корнєв О.А.

7-Г -  Козловська С.М.

8-В – Козерівський С.П.

  1.  

Брейн-ринг «Весняні канікули - 2018» для учнів 5-7 класів навчальних закладів із парними номерами

28.03.

12.00 год.

Філія ЦТДЮ «Соняшник»

Лугова Н.А.+6-Б клас

 

  1.  

Брейн-ринг «Весняні канікули - 2018»

8-11 кл. навчальних закладів із парними номерами

28.03.

14.00 год.

Філія ЦТДЮ «Соняшник»

Лугова Н.А.+9-В клас

  1.  

Шкільні змагання з шашок серед команд 2,3, 4 класів

28.03.

11.00

БЗШ І-ІІІ ст. № 4

3-В – Ляшенко О.В.,

3-А – Омельчук Н.М.

  1.  

Екскурсія до Музею авіації та Міста професій.

28.03.

9.00

м. Київ

5-А- Маряновська М.І.

6-В – Дубовицька Н.В.

7-В – Полевська В.І.

  1. T

Екскурсія до Білоцерківського аграрного університету

28.03.

10.00

БНАУ

6-Б – Жукова Г.П.

  1.  

Виготовлення виробу «Весела бджілка» (з собою мати: двосторонній папір)

1-4 кл. (БЗШ № 4 , 5)  по 7 учнів

29.03.

10.00

СЮТ

4-А – Балас О.О.

1-Б – Гудима Р.В.

  1.  

Фото-квест «У пошуку життя»

8-11 кл. по 3 учні від усіх закладів міста

29.03.

10.00

СЮТ

10-Б - Кузь Ліна

 11-А - Глущук Валерія

  1.  

Майстерня фітнесу.  «Міцний прес – запорука краси та здоров’я»

По 5 учнів 8-10 класів шкіл масиву Леваневського

29.03.

11.00 год.

Філія ЦТДЮ «Соняшник»

Осипенко А.Р–10-А клас

(Сухомлин І.О)

Мороз Г.І. – 10-Б клас

  1.  

Першість мікрорайону зі спортивного лазертагу (4 особи в команді школи)

Учні 5-7 класів шкіл масиву Леваневського

29.03.

12.00 год.

Філія ЦТДЮ «Соняшник»

7-А – Корнєв О.А.

  1.  

Фінал брейн-рингу «Весняні  канікули - 2018» для учнів 5-7 класів

29.03.

12.00 год.

Філія ЦТДЮ «Соняшник»

Лугова Н.А.+ 6-Б клас

  1.  

Фінал брейн-рингу «Весняні канікули - 2018» для учнів 8-11 класів

29.03.

14.00 год.

Філія ЦТДЮ «Соняшник»

Лугова Н.А.+9-В клас

  1.  

Конкурс читців-декламаторів «Весняний шлях у Великоднє диво».

Учні 1-11 класів навчальних закладів міста.

30.03

12.30 год.

ЦТДЮ «Соняшник»

Полевська В.І.,

шкільний гурток  декламаторського мистецтва. (7-Б, В)

  1.  

Майстер-клас «Декоративні прикраси для зачісок».

По 5 учнів 7-8 класів шкіл масиву Леваневського

30.03.

11.00 год.

Філія ЦТДЮ «Соняшник»

8-Б  – Коцюба О.В.

  1.  

Участь у конкурсній програмі на кращу систему робіт органів учнівського самоврядування «Ми команда»

30.03

15.00

БЗШ № 20

Якушкіна М.С.

  1.  

Майстер-клас «Символіка та види писанок».

По 5 учнів 5-6 класів шкіл масиву Леваневського

31.03.

11.00 год.

Філія ЦТДЮ «Соняшник»

6-А – Корнєва Т.М.

            

             

 

 

Категорія: Плани | Переглядів: 355 | Додав: GLM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0