Головна » 2017 » Жовтень » 22 » Конкурс малюнків на асфальті «Ми за мир!»
3:44 PM
Конкурс малюнків на асфальті «Ми за мир!»

Нині маємо нелегкі часи. Україна відстоює свою цілісність і незалежність у збройному протистоянні на сході. Від нас залежить майбутнє всієї країни і кожного з нас зокрема. 
      Яскравими та неймовірно прекрасними малюнками прикрасили подвір’я школи учні початкових класів БЗШ І-ІІІ ступенів № 4. Учнівський парламент організував для молодших школярів конкурс малюнків на асфальті «Ми за мир!», приурочений Міжнародному дню миру. 
      Діти створили таку красу, що не снилася й справжнім художникам – на шкільному майданчику з’явилися державна атрибутика, народні символи: калина, колоски жита; наша планета; об’єднання всіх народів; символ миру – голуб. У різний спосіб учні намагалися втілити свої ідеї та фантазії за допомогою крейди, щоб донести всім, що ми за мир у всьому світі! 
      Учні 3-А та 3-В класів вирішили об’єднати свої творчі сили і намалювати спільну роботу «Голуб миру». Діти отримали багато позитивних емоцій, вражень, задоволення від власної  творчості та спілкування з друзями. Сяяли очі в дітей, а педагогів Омельчук Н. М. та Ляшенко О. В. переповнювали гордість за своїх вихованців і бажання бачити свою країну мирною, успішною і квітучою. 
      Скільки радості та позитивних емоцій у дітвори! Виділений час вичерпався, із завданням справились усі. Правда, встигли розмалювати не лише асфальт, але й руки, обличчя, одяг... 
      Кожна робота вражає своєю креативністю. Дитячій творчості немає меж!

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 261 | Додав: GLM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar