Головна » 2017 » Жовтень » 19 » Конкурс малюнків на асфальті « Я – українець!»
3:42 PM
Конкурс малюнків на асфальті « Я – українець!»

 Кожна людина любить країну, місто чи село, з якого розпочинається її життєвий шлях, те місце, що зветься Батьківщиною. Ми відчуваємо себе її часточкою! 
       У БЗШ І-ІІІ ступенів № 4 19 жовтня серед учнів 2-4 класів пройшов конкурс малюнків на асфальті « Я – українець!» 
       Учні 3-А та 3-В класів вирішили зробити спільну роботу. На фоні мирного неба та яскравого сонечка зобразили кордони України. Намалювали щасливі обличчя дітей у щасливій країні! Немає нічого милішого за рідну землю! На все багата наша країна: ліси, поля, моря, гори, нічим її Бог не обділив. А найголовніше – це люди. Розумні, щирі, відверті! 
       Діти пишаються, що народилися  та живуть в Україні. Рідна земля славиться своєю історією, національною культурою, а народ волелюбною і співочою вдачею. Нашу солов’їну мову у світі вважають однією з наймилозвучніших на планеті. Ми пишаємося тим, що культура нашої нації подарувала світові славних письменників і поетів, акторів і композиторів, художників і науковців. 
       В процесі вивчення історії та літератури учні вчаться усвідомлювати себе невід’ємною маленькою частинкою  свого великого народу. З гордістю можемо сказати, що ми – українці! 

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 198 | Додав: GLM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar