Головна » 2017 » Січень » 2 » Інформація про зарахування учнів
6:15 PM
Інформація про зарахування учнів

2019-2020 н.р.

ПІП

№ наказу, дата

Клас

1

Шумська Вікторія Віталіївна

1\у від 08.01.2019

5-Б

2

Моісеєнко Юрій Геннадійович

2\у від 14.01.2019

10-А

3

Новохатній Назар Андрійович

3\у від 14.01.2019

1-Г

4

Іванович Михайло Олексійович

4\у від 14.01.2019

7-А

5

Гурський Богдан Віталійович

5\у від 22.02.2019

7-Б

6

Криворученко Антон Валерійович

6\у від 25.02.2019

8-А

7

Криворученко Анна Валеріївна

7\у від 25.02.2019

6-В

8

Беркі Маріянна Артурівна

8\у від 05.03.2019

1-Б

9

Дідик Анастасія Віталіївна

9\у від 11.03.2019

4-В

10

Бойчук Станіслав Олександрович

10\у від 27.05.2019

3-Б

11

Ананіна Ольга Іванівна

11\у від 13.06.2019

11-А

12

Губень Денис Олександрович

12\у від 13.06.2019

11-Б

13

Гурський Святослав Ігорович

13\у  від 20.06.2019

5-А

14

Гурська Анастасія Ігорівна

14\у від 20.06.2019

2-Б

15

Прохорова Олександра Василівна

15\у від 25.06.2019

9-Б

16

Братусь Маргарита Ярославівна

16\у від 25.06.2019

4-В

17

Чалій Артем Олександрович

17\у від 15.08.2019

1-Б

18

Дмітрієв Сергій Сергійович

18\у  від 15.08.2019

8-А

19

Донець  Ярослав  Миколайович

19\у від 16.08.2019

4-В

20

Фареник Серафима Марківна

20\у від 19.08.2019

1-А

21

Фареник Лада Марківна

21\у від 19.08.2019

1-А

22

Фареник Дарина Марківна

22\у від 19.08.2019

11-А

23

Гречка Ростислав Володимирович

23\у від 19.08.2019

3-В

24

Гриців Валерія Ігорівна

24\у від 19.08.2019

3-В

25

Савченко Вікторія Віталіївна

25\у від 19.08.2019

4-В

26

Пилявський Ігор Володимирович

26\у від 20.08.2019

3-Б

27

Кушнір Нікіта Сергійович

27\у від 21.08.2019

1-В

28

Стругерян Тетяна Анатоліївна

28\у від 21.08.2019

2-А

29

Міщук Вікторія Сергіївна

29\у від 21.08.2019

3-В

30

Кондюх Остап Павлович

30\у від 21.08.2019

10-А

31

Зюлковська Єва Олександрівна

31\у від 21.08.2019

4-А

32

Чуднівець Анна Олегівна

32\у від 21.08.2019

1-В

33

Алєксєєва Дарина Богданівна

33\у від 21.08.2019

1-В

34

Ратушна Анна Євгенівна

34\у від 21.08.2019

1-В

35

Халявінський Вільям Ілліч

35\у від 22.08.2019

7-А

36

Полторак Олексій Іванович

36\у від 22.08.2019

11-А

37

Король Арсен Андрійович

37\у від 23.08.2019

8-А

38

Лущук Анастасія Олександрівна

38\у від 23.08.2019

6-Б

39

Бебес Ілона Миколаївна

39\у від 28.08.2019

5-А

40

Бебес Тимур Миколайович

40\у від 28.08.2019

5-А

41

Філоненко Данило  Євгенійович

41\у від 28.08.2019

5-В

42

Григоренко Назар Вікторович

42\у від 28.08.2019

4-В

43

Григоренко Владислав Вікторович

43\у від 28.08.2019

7-Б

44

Жук Валерія Юріїївна

44\у від 29.08.2019

2-А

45

Матвієнко Максим Олександрович

45\у  від 02.09.2019

5-Б

46

Білокінь Давід Олегович

46\у від 02.09.2019

2-А

47

Касько Маргарита Максимівна

47\у від 01.10.2019

7-Б

48

Касько Марія Петрівна

48\у від 01.10.2019

7-Б

49

Касько Денис Максимович

49\у від 08.10.2019

1-В

50

Касько Руслан  Максимович

50\у від 08.10.2019

3- Г

51

Касько Богдан Максимович

51\у від 08.10.2019

3-Б

52

Касько Варвара Петрівна

52\у від 08.10.2019

3-Г

53

Касько Євгеній Максимович

53\у від 08.10.2019

6-Б

54

Касько Катерина Петрівна

54\у від 08.10.2019

6-Б

55

Мовчан Вікторія Костянтинівна

55\у від 02.09.2019

5-В

56

Михайлюк Владислав В’ячеславович

56\у від 28.10.2019

5-А

57

Храмова Ніколь Дмитрівна

57\у від 06.12.2019

1 -В

58 Санько Марія Станіславівна 58\у від 12.12.2019 3-В
59 Кашуба Іван Костянтинович 1\у від 10.01.2020 7-Б
 
60 Шелковий Дмитро Юрійович 2\у від 13.01.2020 9-В
61 Безуглий Іван Віталійович  3/у від 03.02.2020
62 Безуглий Олександр Віталійович 4/у від 03.02.2020
63 Гончаренко Елізавета Дмитрівна 5/у від 03.02.2020
64 Федюк Софія Антонівна 6\у від 24.02.2020
65 Беркі Маріянна Артурівна 7/у від 25.02.2020
66 Будяк Ілля Туралович 8/у від 02.03.2020
67 Кардаш Богдан Миколайович 9/у від 11.03.2020
68 Бачин Єгор Юрійович 10\у від 15.06.2020
69 Чижик Кіріл Олегович 11\у від 15.06.2020
70 Крячек Максим Дмитрович 12\у від 27.07.2020
71 Томащук Вікторія Сергіївна 13\у від 28.07.2020
72 Бондарчук Іванна Віталіївна 14\у від 05.08.2020
73 Галаєв Иакар Олександрович 15\у від 06.08.2020

74

Сухомлин Яна Олександрівна

20\у від 20.08.2020

2-А

75

Лавренчук Артем Іванович

21\у від 20.08.2020

5-А

76

Турченюк Поліна Андріївна

22\у від 20.08.2020

6-Б

77

Шекера Назар Миколайович

23\у від 25.08.2020

1-Г

78

Сенюк Вікторія Костянтинівна

24\у від 25.08.2020

4-В

79

Будкевич Марія Олексіївна

25\у від 26.08.2020

8-В

80

Довгань Кіра Богданівна

26\у від 26.08.2020

3-А

81

Яшечкіна Вероніка Дмитрівна

27\у від 26.08.2020

1-Г

82

Калішенко Марія Анатоліївна

28\у від 27.08.2020

4-Г

83

Черних Олексій Олексійович

29\у від 28.08.2020

8-В

84

Котлюба Анастасія Андріївна

30\у від 28.08.2020

3-Г

Зінченко Катерина Володимирівна 31\у від 31.08.2020 4-Б
Юрченко Ірина Володимирівна 32\у від 31.08.2020 9-В
Дзюбан Єва Русланівна 33\у від 01.09.2020 2-В

 

2020-2021 н.р.

  1. Меланчик Руслана Олегович 34\у від 09.09.2020 10-А
  2. Петрова Марія Андріївна 35\у від 09.09.2020 10-А
  3. Карасьова Валерія Ігорівна 36\у від 09.09.2020 4-В
  4. Карасьов Валерій Ігорович 37\у від 09.09.2020 9-А
  5. Крихтіна Дар'я Олександрівна       наказ 38\у від 02.11.2020      5-А клас
  6. Андрійчук Ярослав Сергійович    наказ  39\у від 03.11.2020                 клас 9-Б
  7. Мироненко Тимофій Ігорович      наказ    40/у від 15.07.2020    4-А клас
  8. Савченко Анастасія Миколаївна   наказ 41\у від 24.11.2020             клас  5-А
  9. Комоцький Євген Орханович  наказ 42\ від 27.11.2020     клас  9-В
  10. Наумов Вадим Богданович наказ 43\у від 08.12.2020            клас   3-Г
  11. Задорожня   Софія Русланівна  наказ 44/у від 28.12.2020  7-А клас
  12. Санько   Марія  Станіславівна   наказ   1/у від 11.01.2021     4-А клас
  13. Мазуркевич Дмитро Сергійович наказ    2/у від 11.01.2021    5-А клас
  14. Олефір Вероніка Євгенівна  наказ 3\у від 05.02.2021     3-Б клас
  15. Лесецька Ольга Станіславівна 4/у від 22.02.2021 5-А
  16. Лесецький Павло Станіславвич 5\у від 22.02.2021 8-Б
  17. Сергієнко Поліна Сергіївна      наказ 6\у від 02.03.2021        3-Г клас
  18. Шовкопляс Олег Олексійович      наказ 7\у від 05.03.2021         1-Б клас
  19. Макарова Аміна Олександрівна    наказ 8\у від 11.03.2021   1-Г клас
     
Категорія: Прозорість | Переглядів: 536 | Додав: GLM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar