Головна » 2017 » Січень » 2 » Інформація про відрахування учнів
6:18 PM
Інформація про відрахування учнів

Вибуття учнів 2021 рік

ПІП

№ наказу, дата

Клас

1

Будяк Ілля Туралович

1/у від 15.01.2021

4-В

2

Іванович Михайло Олексійович

2/у від 26.01.2021

      9-А

3

Ковтонюк  Дмитро Едуардович

3/у від 26.01.2021

3-Г

4

Стахорський Іван Андрійович

4/у від 19.02.2021

7-Б

5

Бутовенко Володимир Володимирович

5\у від 11.03.2021

5-А

6

Бутовенко Надія Володимирівна

6\у від 11.03.2021

7-А

7

Конопля Дар’я Максимівна

7/ у від 01.06.2021

3-А

8

Дзюбан Єва Русланівна

8/у від 01.06.2021

3-В

9

Ткаченко Марк Олександрович

9/у від 01.06.2021

4-А

10

Крячек Максим Дмитрович

10/у від 01.06.2021

9-В

11

Ткаченко Анна Віталіївна

11/у від 01.06.2021

5-В

12

Касько Денис Максимович

12/у від 02.06.2021

3-В

13

Комендант Артем Віталійович

13\у від 02.06.2021

9-В

14

Холохоренко Вілєна Віталійовича

14/у від 03.06.2021

4-В

15

Однорог Артур  Богданович

15/у від 03.06.2021

5-Б

16

Юзефович Карина Олександрівна

16/у від 03.06.2021

7-В

17

Полторак Денис Олексійович

17/у від 04.06.2021

7-А

18

Костів Євген Іванович

18/у від 04.06.2021

4-Г

19

Троценко Катерина Олександрівна

19/у від 07.06.2021

5-Б

20

Офіцерова Анастасія Андріївна

20/у від 07.06.2021

7-В

21

Офіцеров Борис Андрійович

21/у від 07.06.2021

5-А

22

Маслун Анастасія Дмитрівна

22/у від 08.06.2021

5-Г

23

Білоброва Аліна Олегівна

23/у від 08.06.2021

3-В

24

Мусієнко Валерія Романівна

24/у від 08.06.2021

5-Г

25

Ступак Марія Андріївна

25/у від 09.06.2021

8-А

26

Марковська Поліна Ростиславівна

26\у від 10.06.2021

5-Б

27

Гончар Дар’я Олексіївна

27/у від 14.06.2021

5-Г

28

Медвідь Анна Євгеніївна

28/у від 14.06.2021

5-Г

29

Могилко Софія Романівна

29/у від 16.06.2021

6-Б

30

Нечаєва Вероніка Олександрівна

30/у від 23.06.2021

5-В

31

Яременко Альбіна Ігорівна

31/у від 24.06.2021

8-Б

32

Щербатюк Максим Сергійович

32/у від 29.06.2021

4-А

33

Канін Єгор Вікторович

33/у від 08.07.2021

5-В

34

Голуб Евеліна Владиславівна

34/у від 08.07.2021

2-В

35

Меркулов Денис  Володимирович

35/у від 16.08.2021

7-Б

36

Осипова Ангеліна Олександрівна

36/ від 16.08.2021

6-А

37

Богачук Володимир Вікторович

37/у від 16.08.2021

8-А

38

Сороченко Олександра Валеріївна

38/у від 19.08.2021

7-Б

39

Білоцерківська Дарина Василівна

39/у від 19.08.2021

7-А

40

Кондрич Поліна Іванівна

40\у від 20.08.2021

5-А

41

Філоненко Данило  Євгеновичу

41/у від 25.08.2021

7-В

42

Гриб Сергій Сергійович

42/ у від 31.08.2021

7-Б

43

Тімашова Дарина Русланівна

43/у від 31.08.2021

9-Б

44

Григоренко Владисла Вікторович

44/у від 01.09.2021

9-Б

45

Кудрявцев Ярослав Сергійович

45/у від 01.09.2021

7-А

46

Губань Владислава Володимирівна

46/у від 03.09.2021

6-Б

47

Крихтіна Дар’я Олександрівна

47/у від 03.09.2021

6-А

2019-2020 н.р.

1

Расюк Рінат Олександрович

1\у від 08.01.2019

5-Б

2

Летко Назар Олегович

2\у від 17.01.2019

4-В

3

Костюр Даніель Ібрагімович

3\у від 05.02.2019

8-Г

4

Лакатош Мар’яна Русланівна

4\у від 12.04.2019

3-В

5

Семенюк Вікторія Богданівна

5\у від 25.04.2019

8-Б

6

Рябоконь Олександра Петрівна

6\у від 25.04.2019

2-В

7

Тарадай Дарина Олексіївна

7\у від 27.05.2019

3-В

8

Рубанов Олег Артурович

8\у від 27.05.2019

6-Б

9

Косьмінський Максим Євгенійович

9\у від 27.05.2019

5-Б

10

Савченко Владислав Сергійович

10\у від 27.05.2019

5-А

11

Матвієнко Максим Олександрович

11\у від 27.05.2019

5-Б

12

Сисоєва Мирослава Вячеславівна

12\у від 29.05.2019

5-В

13

Литаєва Валерія Олександрівна

13\у від 29.05.2019

5-Б

14

Корешкова Анастасія Євгенівна

14\у від 29.05.2019

7-В

15

Панькевич Артур Анатолійович

15\у від 30.05.2019

8-А

16

Панькевич Анна Марія Анатоліївна

16\у від 30.05.2019

4-А

17

Панькевич Аделіна Анатоліївна

17\у від 30.05.2019

2-А

18

Горошко Іван Андрійович

18\у від 03.07.2019

5-Б

19

Ковальчук Каріна Олександрівна

19\у від 03.06.2019

5-Б

20

Михайлюк Владислав В’ячеславович

20\ від 03.06.2019

5-Б

21

Кущенко Діана Ігорівна

21\у від 04.06.2019

7-Б

22

Климнюк Назар Олександрович

22\у від 05.06.2019

5-Б

23

Оберемок Назар Юрійович

23\у від 05.06.2019

8-В

24

Гануш Ростислав Олександрович

24\у від 05.06.2019

7-Б

25

Павленко Марія Анатоліївна

25\у від 05.06.2019

11А

26

Вишківський Кіріл Сергійович

26\у від 07.06.2019

5-Б

27

Ткач Єгор Леонідович

27\у від 07.06.2019

5-Б

28

Шевченко Анастасія Сергіївна

28\у від 10.06.2019

8-А

29

Шаулка Марія  Олегівна

29\у від 10.06.2019

8-А

30

Куртішов Леонід Романович

30\у від 10.06.2019

8-Б

31.

Купов  Михайло Станіславович

31\у від 11.06.2019

5-А

32

Гуцал Любов Олександрівна

32\у від 11.06.2019

5-Б

33

Артьомова Еліна Романівна

33\у від 14.06.2019

10-А

34

Бортник Анастасія Олегівна

34\у від 14.06.2019

10-Б

35

Гайда Ростислав Романович

35\у від 14.06.2019

10-Б

36

Дідик Анна В’ячеславівна

36\у від 14.06.2019

10-Б

37

Друзь Владислав Вікторович

37\у від 14.06.2019

10-Б

38

Зубенко Ольга  Сергіївна

38\у від 14.06.2019

10-Б

39

Крисак Назарій Володимирович

39\у від 14.06.2019

10-Б

40

Купчук Родіон Олександрович

40\у від 14.06.2019

10-Б

41

Мусієнко Ярослав Андрійович

41\у від 14.06.2019

10-Б

42

Савченко Данііл Вадимович

42\у від 14.06.2019

10-Б

43

Тищенко Владислав Дмитрович

43\у від 14.06.2019

10-Б

44

Цісельський Сергій Вікторович

44\у від 14.06.2019

10-Б

45

Шемберко Вероніка Сергіївна

45\у від 14.06.2019

10-Б

46

Панченко Євгеній Віталійович

46\у від 14.06.2019

3-В

47

Замула Ярослав Олександрович

47\у від 14.06.2019

5-А

48

Байларова Маргарита Миколаївна

48\у від 14.06.2019

10-А

49

Гертнер Юрій Дмитрович

49\у від 14.06.2019

10-А

50

Глазирін Данило Сергійович

50\у від 14.06.2019

10-А

51

Козярівська Катерина Юріївна

51\у від 14.06.2019

10-А

52

Кокорін Ілля Кирилович

52\у від 14.06.2019

10-А

53

Колісник Данііл Сергійович

53\у від 14.06.2019

10-А

54

Луценко Богдан Денисович

54\у від 14.06.2019

10-А

55

Сєріков Захар Володимирович

55\у від 14.06.2019

10-А

56

Климчук Олександр Сергійович

56\у від 14.06.2019

10-А

57

Шпичак Денис Романович

57\у від 14.06.2019

10-А

58

Грушовий Євген Олександрович

58\у від 14.06.2019

10-В

59

Подгорний Максим Євгенійович

59\у від 14.06.2019

10-В

60

Шот Анастасія Вікторівна

60\у від 14.06.2019

10-А

61

Прудкий Сергій Миколайович

61\у від 14.06.2019

10-В

62

Швець Валерія Олександровича

62\у від 14.06.2019

10-В

63

Парфенова Карина Андріївна

63\у від 14.06.2019

10-В

64

Мекеда Богдан Юрійович

64\у від 14.06.2019

10-В

65

Кушнаренко Валерій Олександрович

65\у від 14.06.2019

10-В

66

Корнієнко Ігорь Ігорович

66\у від 14.06.2019

10-В

67

Карпенюк Катерину Вадимівну

67\у від 14.06.2019

10-В

68

Жиленко Дар’ю Дмитрівну

68\у від 14.06.2019

10-В

69

Грицай Владислав Русланович

69\у від 14.06.2019

10-В

70

Григоренко Ілля Юрійович

70\у від 14.06.2019

10-В

71

Антонюк Юлія Олександрівна

71\у від 14.06.2019

10-В

72

Вахрушев Владислав Ярославович

72\у від 14.06.2019

10-В

73

Швець Євген Олександрович

73\у від 14.06.2019

10-В

74

Сербін Дмитро Олегович

74\у від 14.06.2019

10-В

75

Цимбал Анастасія Костянтинівна

75\у від 14.06.2019

10-В

76

Іщенко Олег Володимирович

76\у від 14.06.2019

10-В

77

Демченко Костянтин Сергійович

77\у від 14.06.2019

10-В

78

Закусило Анджеліну Валеріївну

78\у від 18.06.2019

4-А

79

Стасюк Лев Вікторович

 79\у від 24.06.2019

9-Б

80

Моргун Софія Олегівна

80\у від 27.06.2019

5-А

81

Раціборська Катерина  Сергіївна

81\у від 01.07.2019

5-Б

82

Красавін Дмитро Миколайович

82\у від 04.07.2019

2-Г

83

Комоцький Євгеній Орханович

83\у від 11.07.2019

8-В

84

Ляшенко Лоліта Віталіївна

84\у від 05.08.2019

11-Б

85

Калініченко Альбіна Олександрівна

85\у від 08.08.2019

2-Б

86

Рачинська Алінна Вікторівна

86\у від 12.08.2019

5-А

87

Олефір Вероніка Євгенівна

87\у від 12.08.2019

2-А

88

Коваленко Назар Сергійович

88\у від 13.08.2019

5-В

89

Яременко Денис Андрійович

89\у від 15.08.2019

7-В

90

Іваненко Поліна Богданівна

90\у від 16.08.2019

3-В

91

Махлай Марія Олександрівна

91\у від 20.08.2019

3-Б

92

Бадзюх Анастасія Ігорівна

92\у від 21.08.2019

4-В

93

Тушинська Вероніка Владиславівна

93\у від 21.08.2019

2-А

94

Авраменко Артем Олександрович

94\у від 21.08.2019

1-Б

95

Усов Максим Олександровича

95\у від 21.08.2019

1-В

96

Усов Нікіта Олександрович

96\у від 21.08.2019

1-В

97

Гриб Арсеній Дмитрович

97\у від 22.08.2019

6-В

98

Нечитайло Олександра Сергійовича

98у  від 22.08.2019

8-Б

99

Шевчук Дмитро Вадимович

99\у від 23.08.2019

9-В

100

Багінська Марія Володимирівна

100\у від 27.08.2019

3-Г

101

Бачин Єгор Юрійович

101\у від 28.08.2019

1-В

102

Руденко Мирослава Віталіївна

102\у від 28.08.2019

1-А

103

Добровольський Артем Олександрович

103\у від 29.08.2019

2-А

104

Бачинський Максим Віталійович

104\у від 29.08.2019

7-Б

105

Григор’єва Анастасія Олександрівна

105\у від 29.08.2019

10-А

106

Григор’єв Владислав Олександрович

106\у від 29.08.2019

3-А

107

Платонова Інна Ростиславівна

107\у від 06.09.2019

5-Б

108

Баганов Нікіта Олександрович

108\у від 09.09.2019

8-Б

109

Рева Лілія Олександрівна

109\у від 17.09.2019

9-А

110

Аль Алі Амір Хедр

110\у від 16.10.2019

3-В

111 Кравчук Ілля Миколайович 111\у від 04.11.2019 5-Б
112 Ямбуренко Владислав Олександрович 115\у  від 18.12.2019 11-Б
113 Козленко Тимофій Олександрович 117\у від 26.12.2019  5-А
114 Козленко Захар Олександрович 116\у від 26.12.2019 3-В
115 Шашуріна Ольга Михайлівна 1\у від 13.01.2020 9-В
116 Санько Марія Станіславівна 2/у від 16.01.2020 р  
117 Василенко Олександр Сергійович  4/у від 27.01.2020 11А
118 Шинкаренко Тимур Олексійович  5/у  від 30.01.2020
119 Федченко Вікторія Олегівна 6/у від 10.02.2020
120 Моргун Максим Олегович 7/ у від 24.02.2020
       

121

Калита Владислав Юрійович

8\у від 02.03.2020

6-А

122

Кульгускіна Юлія Володимирівна

9/у від 06.03.2020

1-А

123

Хвостик Тимофій Андрійович

10/у від 03.06.2020

5-А

124

Юр’єва Влада Олександрівна

11\у від 03.06.2020

8-А

125

Петренко Дарія Володимирівна

12\у від 03.06.2020

8-А

126

Сажинова Олександра Віталіївна

13\у від 03.06.2020

8-А

127

Сербін Вікторія Олегівна

14\у від 03.06.2020

5-А

128

Грушова Вікторія Володимирівна

15\у від 03.06.2020

5-А

129

Бучій Тетяна Олександрівна

16\у від 03.06.2020

8-В

130

Шеремета Назар Павлович

17\у від 05.06.2020

5-В

131

Шумигора Андрій Сергійович

18\у від 05.06.2020

5-Б

132

Гончар Олександр Дмитрович

19\у від 10.06.2020

5-Б

133

Стецюк Валентин Аркадійович

20\у від 10.06.2020

7-А

134

Шот Дар’я Вікторівна

21\у від 17.06.2020

5-В

135

Сайченко Вікторія Віталіївна

22\у від 17.06.2020

5-В

136

Талалаєв Владислав Олександрович

23\у від 17.06.2020

5-Б

137

Талалаєва Ніна Олексіївна

24\у від 17.06.2020

10-Г

138

Шелков Дмитро Юрійович

25\у від 17.06.2020

10-В

139

Черемуш Георгій Едуардович

26\у від 22.06.2020

6-Б

140

Йовченко Маргарита Вікторівна

27\у від 22.06.2020

10-В

141

Тихоненко Марія Сергіївна

28\у від 22.06.2020

10-Б

142

Кашуба Іван Костянтинович

29\у від 23.06.2020

8-Б

143

Свистун Костянтин Олександрович

30\у від 23.06.2020

3-Б

144

Кабанець  Данило Сергійович

31\у від 25.06.2020

10-Б

145

Комосій Андрій Олегович

32\у від 25.06.2020

10-Б

146

Дяченко Владислав Валерійович

33\у від 26.06.2020

8-Б

147 Калита Кирило Юрійович      34\у від 08.07.2020  5-В
148 Пелих Яніна Олександрівна 35\увід 09.07.2020 11-А
149 Касько Марія Петрівна    36\у від 15.07.2020   8-Б
150 Барицький Данііл Сергійович   37\у від 21.07.2020  10-А
151

Артемчук Денис Вячеславович

40\у від 18.08.2020

4-А

152

Чуднівець Анна Олегівна

41\у  від 18.08.2020

2-В

153

Кемський Владислав Олегович

42/у від 19.08.2020

4-А

154

Безуглий Іван Віталійович

43/у від 19.08.2020

5-А

155

Безуглий Олександр Віталійович

44у від 19.08.2020

5-А

156

Фурсенко Валерія Русланівна

45\у від 19.08.2020

3-Г

157

Нечупій Лілія Анатоліївна

46\у від 25.08.2020

8-А

158

Прохорова Олександра Василівна

47\у від 25.08.2020

10-А

159

Бойко Руслан Ігорович

48\у від 25.08.2020

10-А

160

Міщук Вікторія Сергіївна

49\у від 25.08.2020

4-В

161

Кисіль Олексій Віталійович

50\у від 25.08.2020

2-Б

162

Трохимчук Андрій Миколайович

51\у від 25.08.2020

8-В

163

Шнітковський Іван Владислава

52\у від 26.08.2020

9-Б

164

Комоцька Софія Русланівна

53\у  від 26.08.2020

2-В

 

2020-2021 н.р.

  1. Павленко Маргарита В’ячеславівна 54\у від 07.09.2020 2-В
  2. Павленко Вероніка В’ячеславівна 55\у від 07.09.2020 6-Б
  3. Федисько Артем Тарасович 56\ у від 07.09.2020 2-А
  4. Грищенко Назар Святославович 57\у від 08.09.2020 3-Г
  5. Рябуха Кирило Ігорович 58\у від 09.09.2020 3-Г
  6. Одарченко Ангеліна Олександрівна 59\у від 23.09.2020 7-А
  7. Крихтіна Дар’я Олександрівна 60\у від 23.09.2020 5-А
  8. Галицький Ігор Сергійович 61\у від 24.09.2020 7-А
  9. Ковальчук Єва Володимирівна      наказ 62\у від 28.09.2020 року   7-А
  10. Лудін Іван Васильович   наказ  64\у від 30.09.2020          клас  8-А
  11. Марченко  Валерія Сергіївна     наказ 65\у від 30.09.2020        клас 3-А
  12. Алпатова  Ксенія  Євгеніївна   наказ 66\у від 01.10.2020       клас  1-Б
  13. Лесецький Павло Станіславович  67/у від 08.10.2020  8-Б
  14. Лесецька Ольга  Станіславівна  68/у від 08.10.2020  5-Б
  15. Шаповал Марія Сергіївна наказ  69\у від 20.11.2020     1-Г
  16. Григор’єв Владислав Олександрович   наказ 70\у від 02.12.2020    клас  4-А
  17. Бахвалова Маргарита Олександрівна    наказ 71\у від 07.12.2020    клас 3-В
  18. Хула Микита Юрійович    наказ  72\у від 10.12.2020             клас 10-А
  19. Будяк Ілля Туралович  наказ 1/у від 15.01.2021 року      4-В клас
  20. Ковтонюк Дмитро Едуардович   наказ 3/у від 26.01.2021   3-Г клас
  21. Стахорський Іван Андрійович  наказ 4/у від 19.02.2021 року 7-Б клас
  22. Бутовенко Володимир Володимирович   наказ 5/у від 11.03.2021 р.   клас 5-А
  23. Бутовенко Надія Володимирывна     наказ 6\у від 11.03.2021   клас 7-А
Категорія: Прозорість | Переглядів: 742 | Додав: GLM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar