Головна » 2018 » Березень » 21 » Геліантус 3-А
11:44 AM
Геліантус 3-А

     Нещодавно відбулася Міжнародна природознавча гра «Геліантус». Вже третій рік поспіль учні теперішнього 3-А класу приймають участь у цьому заході. 
     На початку гри викладач географії Іщенко Т. С. порадила дітям використати свої знання та логічне мислення під час виконання завдань. Всі учасники отримали позитивні враження від участі у грі. Перевіряли роботи кожного учасника за допомогою комп’ютерної програми. 
     Результати вже стали відомі. Одинадцять школярів (з 12 учасників) 3-А класу отримали «Дипломи переможців» на Всеукраїнському  рівні. Також діти одержали пам`ятні подарунки від Творчого об`єднання «Соняшник» (ручка, зошит). Один учень отримав «Диплом учасника» та невеличкий сувенір. Вітаємо переможців! Класному колективу 3-А класу було вручено грамоту «Найкращому класу» за перемогу у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус». 
     Сподіваємось, що у наступному році учні 3-А класу знов захочуть перевірити свої знання та здібності, взявши участь у цих цікавих випробуваннях на міцність знань, нестандартне мислення. 

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 413 | Додав: GLM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar