Головна » 2019 » Травень » 6 » ДПА 9 класи 2019
2:02 PM
ДПА 9 класи 2019

СКЛАД

комісій для проведення державної підсумкової атестації в 9-их класах

Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №4 

Білоцерківської міської ради 

в 2018/2019  навчальному році

 

Дата

Час

Клас

Предмет

Голова комісії

Учитель

Член комісії

Учн.

Місце провед.

Каб.

29.05

09.00 – 10.00

9-А

Українська мова

Касумова Ельвіра  Владиславівна,

заступник директора з НВР, категорія вища

 

Венжик Тетяна Станіславівна,

Учитель української мови,

учитель-методист

Золотаревич Інна Анатоліївна, учитель української мови, категорія вища

26

14

29.05

9.00 – 10.00

9-Б

Українська мова

Кондесюк Тетяна Володимирівна,

заступник директора з НВР, учитель-методист

Мельник Ніна Петрівна, учитель української літератури, категорія вища, учитель-методист

 

Мороз Галина Іванівна, учитель української мови, категорія вища, старший учитель

28

15

29.05

09.00 – 10.30

9-В

Правознавство

Дроздовський Олександр Михайлович,

директор школи, категорія вища, учитель-методист

 

Швець Алла Анатоліївна, учитель правознавства, категорія вища,

учитель-методист

Шемшук Тетяна Андріївна,

учитель історії,

категорія вища

23

13

 

 

 

 

 

03.06.

09.00 – 10.30

9-А

Правознавство

Дроздовський Олександр Михайлович,

директор школи, категорія вища, учитель-методист

 

Швець Алла Анатоліївна, учитель правознавства, категорія вища,

учитель-методист

Козерівський Сергій Петрович, учитель історії, категорія вища,

старший учитель

26

14

03.06.

09.00 – 10.30

9-Б

Українська література

Венжик Тетяна Станіславівна,

Учитель української мови,

учитель-методист

 

Мельник Ніна Петрівна, учитель української літератури, категорія вища, учитель-методист

Мороз Галина Іванівна, учитель української мови, категорія вища, старший учитель

28

15

03.06.

09.00 – 10.00

9-В

Українська мова

Касумова Ельвіра  Владиславівна,

заступник директора з НВР, категорія вища

 

Кондесюк Тетяна Володимирівна,

учитель української мови, учитель-методист

Полевська Віра Іванівна, учитель української мови, категорія вища, старший учитель

23

13

 

07.06

09.00 –11.15

9-А

Математика

Касумова Ельвіра  Владиславівна,

заступник директора з НВР, категорія вища

 

Кубишева Зоя Філаретівна, учитель математики, категорія вища, старший учитель

Самойлова Олена Валеріївна, учитель інформатики, ІІ категорія

26

14

07.06

09.00 – 11.15

9-Б

Математика

Дроздовський Олександр Михайлович,

директор школи, категорія вища, учитель-методист

 

Жукова Ганна Павлівна, учитель математики, категорія вища

 

Костенко Олександр Іванович, учитель математики, категорія вища, старший учитель

28

15

07.06

09.00 –11.15

9-В

Математика

Кондесюк Тетяна Володимирівна,

заступник директора з НВР, учитель-методист

 

Проценко Сергій Васильович, учитель математики, категорія І

Муляр Людмила Костянтинівна, учитель математики, категорія вища, старший учитель

23

13

Категорія: ДПА | Переглядів: 258 | Додав: GLM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar