Головна » 2018 » Жовтень » 24 » 4-А у Вінниці
10:50 AM
4-А у Вінниці

Учні 4-А класу із задоволенням поїхали у дитячий розважальний центр на базі Вінницької кондитерської фабрики «ROSHEN». Заклад унікальний та єдиний в Україні. Там першим зустрічає дітей «живий» робот, який і знайомить з правилами перебування в центрі, історією корпорації «ROSHEN», скільки шоколаду виробляє кондитерська фабрика в рік і розповідає, що ж побачать відвідувачі в наступних кімнатах. В 4 різних квест-кімнатах діти отримали спеціальні коди, за допомогою яких вони змогли відкрити сховище з солодощами. Крім цього, тут є 4-D кінотеатр. Нагорода для всіх учасників – золота шоколадна медаль переможця.

     Учні 4-А класу із задоволенням відвідали Вінницьку кондитерську фабрику «Roshen»,  спеціалізація якої – виробництво цукерок, карамелі, ірису, бісквітів та шоколаду. Велику увагу адміністрація приділяє санітарним нормам виробництва. Тому кожному відвідувачу було надано спеціалізований одяг та взуття. Приємний запах ванілі, какао, горіхів, шоколаду зустрів всіх на вході в цех. Діти змогли побачити процес виготовлення улюблених солодощів (шоколаду з цілим лісовим горіхом), роботу новітнього обладнання та працю майстрів-кондитерів. Кожний екскурсант отримав пакетик з солодкою продукцією фабрики. Смачно!

   Учні 4-А класу здійснили захоплюючу річкову прогулянку на теплоході по річці Південний Буг. Милувалися прекрасними краєвидами Вінниці. На зупинці прогулялися по мальовничій лісовій місцевості.

     Головною метою поїздки учнів 4-А класу до Вінниці був найбільший в Європі плавучий світломузичний фонтан «Рошен», який привертає увагу українців та гостей нашої країни. За оцінками експертів, він входить в десятку кращих і видовищних фонтанів світу. Світлові ефекти створюють підводні ліхтарі та лазерні промені. Нічне шоу води й світла в супроводі музики проходить неперевершено. Емоції переповнюють! Обов’язково відвідайте Вінницький фонтан, подивіться на цю красу! Не пожалкуєте! 

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 367 | Додав: GLM | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar