Учителі початкової школи

  1. Балас Оксана Олександрівна
  2. Бугаєць Леся Сергіївна
  3. Магай Лариса Миколаївна
  4. Мельник Раїса Фаритівна
  5. Руденко Олена Петрівна
  6. Мирна Наталія Василівна
  7. Гудима Руслана Валентинівна
  8. Оглашевич Ірина Миколаївна
  9. Кравець Людмила Володимирівна
  10. Ільєнко Оксана Петрівна
  11. Ляшенко Олена Володимирівна
  12. Омельчук Наталя Михайлівна
  13. Кузан Ганна Миколаївна
  14. Дроздовська Тетяна Володимирівна
  15. Герасименко Наталія Павлівна
  16. Марченко Олена Юріївна

Учителі української мови і літератури

  1. Кондесюк Тетяна Володимирівна
  2. Мороз Галина Іванівна
  3. Полевська Віра Іванівна
  4. Золотаревич Інна Анатоліївна
  5. Дубовицька Неля Валеріївна

Учителі математики, фізики, інформатики

  1. Костенко Олександр Іванович
  2. Муляр Людмила Костянтинівна
  3. Кубишева Зоя Філаретівна
  4. Миколаєнко Галина Леонідівна
  5. Самойлова Олена Валеріївна
  6. Малькова Юлія Давранівна
  7. Жукова Ганна Павлівна

Учителі іноземної мови

  1. Корнєва  Тамара Михйлівна
  2. Корнєв Олександр Анатолійович
  3. Козловська Світлана Миколаївна
  4. Мар'яновська Марія Іванівна
  5. Вітенко Зоя Володимирівна
  6. Хижняк Ольга Петрівна
  7. Шадріна Ірина Костянтинівна
  8. Хіврич Юлія Миколаївна
  9. Бондаренко Юлія Миколааївна

Учителі зарубіжної літератури

  1. Могільовцева Людмила Петрівна
  2. Кривунда Вікторія Борисівна

Учителі природничого циклу

  1. Лой Людмила Володимирівна
  2. Осипенко Алла Русланівна
  3. Скорблюк Наталія Миколаївна
  4. Іщенко Тетяна Сергіївна
  5. Сухомлин Ірина Олексіївна
  6. Сударікова Світлана Іванівна

Учителі історї та правознавства

  1. Дроздовський Олександр Михайлович
  2. Шемшук Тетяна Андріївна
  3. Козерівський Сергій Петрович
  4. Швець Алла Анатоліївна

Учителі трудового навчання та обслуговуючої праці

  1. Шишкіна Наталя Сергіївна
  2. Гоменюк Таїсія Миколаївна

Учителі художньо-естетичного циклу

  1. Цілуйко Світлана Вікторівна
  2. Кадук Тетяна Іванівна

Учителі фізичної культури

  1. Покас Сергій Олександрович
  2. Самойленко Олександр Адамович
  3. Зіглін Олег Євгенійович